אקו טיולים מאורגניםאקו, היא חברת תיירות מסוג אחר.חברה צעירה יחסית בשוק התיירות הישראלי, בת כעשור וכמה שנים, אך עם חזון ומורשת הרפתקנית שמציגה יעדים נועזים ומרוחקים יותר מכל המתחרות.כמעט כל קו הפעילות של אקו, הוא אקו טיולים מאורגנים.

הפעילות של החברה מתרכזת בקבוצות בנות כ20 אנשים פלוס מינוס, שמסיירים בכל המחוזות שניתן לעלות על הדעת, כן גם ליבשת אנטרקטיקה הגיעה משלחת של החברה, בהדרכת המדריכים המקצועיים וחובבי הטבע של החברה.

אקו טיולים מאורגנים, חרטה על דיגלה את נושא הטבע, המחוזות והמרחבים הפתוחים, ואלו הם הערכים המובילים את יעדי ומסלולי החברה.אקו טיולים מאורגנים, מגדירה עצמה כאקו טיולי שטח שהוא מהות החברה.

אקו טיולים מאורגנים באווירה אחרת

אקו טיולים מאורגנים, לוקחים את חווית המסע המוכרת ממרבית חברות התיירות, צעד נוסף קדימה ומרחיקה אל מחוזות שהחברות האחרות לא יכולות לה.עם צוות מדריכים שכל אחד ואחד מהם הוא אושיה בפני עצמו, כל אחד מהם מוביל תחום ואזור משלו, הופכים אקו טיולים מאורגנים לחוויה בלתי נשכחת, שמרכזת גרעין מטיילים מסור בן אלפי אנשים שהולך וגדל.

עם צוות מדריכים ששמו יצא בכל מיני תחומים גיאוגרפים, הרפתקנות חסרת תקדים, פרצו מסלולי החברה את הגבולות הגיאוגרפים הידועים במחוזותינו.כאמור לפני שנתיים, נפרץ מחסום תיירותי גדול, וקבוצת מטיילים, הובלה באמצעות אקו טיולים מאורגנים עד לקוטב הדרומי, אל יבשת אנטרקטיקה.בנוסף יוצאים טיולים מאורגנים אל יעדים במעמקי הסוואנה של אפריקה, אל איים נסתרים כמו מדגסקר, ארצות האנדים, הפיליפינים…

אקו טיולים מאורגנים מסלולים ייחודיים

אקו טיולים מאורגנים, כאמור מובילה יעדים תיירותיים באווירה אחרת מן המוכר.מסלולים רבים של הקבוצה, יוצאים אל גבולות הטבע והתרבות, תוך הקפדה על תנאי לינה ומחייה, כולל אמצעי תחבורה לחלק מיעדים אלה.

עוד מובילה אקו טיולים מאורגנים, מסלולים בראש צעיר, לקהל הצעירים, והאנשים המגדירים עצמם צעירים, טיולים בחיק הטבע ועל טהרתו על כל המשתמע מכך.

מסעות רגליים, טיולי ג'יפים, טיולים עם קבוצות מן העולם, טיולים לקהל שומר מסורת…

הטבע מציע אפשרויות בלתי נגמרות, וכך גם חברה כמו אקו טיולים מאורגנים, מציעה את המגוון הרחב והנועז שחברת תיירות יכולה להציע.