טיולים מאורגנים לדתייםבניגוד למה שרבים חושבים, גם דתיים אוהבים לטייל בעולם והם עושים את זה ובגדול, בכל היבשות ובכל המדינות. נכון, הם בעבר דתיים היו מטילים קצת פחות וגם כשעשו זאת, הטיול היה די מוגבל לאזורים העירוניים או סמוך למקום מושבן של קהילות יהודיות, אבל דברים רבים השתנו מאז.

היום, חברות נסיעות וסוכנויות תיירות נותנות את הדעת גם לקהל הדתי ולאלה מוצעים מגוון חבילות של טיולים מאורגנים לדתיים, בכל העולם. מדובר בהבדל עמום בין תמונת הטיולים של הקהל הדתי בעבר. המטייל הדתי היה מסתפק במועט לפני כמה שנים במהלך שהותו בנכר, אכל מקופסאות שימורים, הביא פרכיות אורז מהבית, שתה מים ואכל מצות בכל עונות השנה. הטיול אומנם עבר במחוזות מופלאים, אבל נראה כי דתיים מעולם לא נהנו ממנו עד הסוף. תמיד זה היה סיזיפי משהו, דורש מאמץ באיתור מזון כשר, חי על פירות וירקות וצריך למצוא בית מלון בפינצטה.

טיולים מאורגנים לדתיים: חו"ל ברוח יהודית

היום המצב שונה לחלוטין. טיולים מאורגנים לדתיים פותחים את כל העולם בפני המטייל שומר המסורת, ועם כל הפינוק האפשרי: אוכל גורמה כשר לאורך כל הטיול, מסלולים ברוח היהדות, תפילות, אם אפ שר במניין, סיורים במקומות קדושים, הסברים ממדריכים עם רקע מתאים-  כל הנתונים הללו יחד ועוד, מכינים לכם הפתעה שלא תשכחו, וגם מבטיחה שתשובו שנית לעשות טיולים מאורגנים עם אותה חברה.

מבינים את הצרכים שלכם

חברות המוציאות טיולים מאורגנים לדתיים, מודעות לכל הצרכים ובדרך כלל המארגנים דתיים ושומרי מסורת אף הם, כך שהעניין קרוב לליבם. הם לא מתפשרים על מאום, וספקי השירות שלהם בחו"ל יכינו לכם את כל התנאים החיוניים לכם. לעיתים קרובות תטוסו עם טבח ומשגיח כשרות, ולעיתים טיולים מאורגנים מחו"ל ישכנו אתכם במלון שהושכר והוכשר במיוחד לקהל הדתי. כאלה יש בשוויץ, בלגיה, אנגליה, ועוד.

לאן טסים ?

טיולים מאורגנים לדתיים נערכים בכל רחבי העולם, ובכל היבשות: דרום אמריקה, דרום אפריקה, אוסטרליה, ניו זילנד, מדינות המזרח הרחוק, אסיה, ארצות הברית הגדולה ועוד. לעיתים מדובר במסלולים מאתגרים ולעיתים סולידיים יותר. אחרי הכל, גם טיולים מאורגנים לדתיים מסווגים לאופי שונה של מטיילים.

זמן השהות בחו"ל במהלך הטיול תלוי במדינת היעד. בדרך כלל מדינות אירופה והמדינות השכנות, הטיול יארך- 5- ימים. טיולים מאורגנים לדתיים ליעדים רחוקים יארכו 21 יום עד חודש.

אנו מאחלים טיול כיפי